Úvod Diskuze

Diskuze

Máte nějaké dotazy nebo připomínky? Napište nám:


Diskuse (135 komentářů)

Zdenek, (21. 08. 2011 20:13) Reagovat
Je tam kraasne :)
Sára, (28. 09. 2012 20:13) Reagovat
Zatím znám jen s obrázku, ale doufám, že taky jednou se tam budu moci podívat. Musí to být parádička strávit tam nějaký čas....
Arabela, (25. 10. 2012 10:09) Reagovat
Kamarádka tam byla letos na dovolené a byla nadšena a fotky, které ukazovala byly fakt nádherný. Hned bych se tam také rozjela, ale mám malé děti, takže to nejde. Nejen kvůli hlídání, ale samozřejmě i kvůli financím. Tak snad až ratolesti trošku odrostou.
Gabriela M., (22. 05. 2013 06:25) Reagovat
Doufám, že tam bude krásně. už máme zaplacený zájezd a nemůžeme se dočkat. Já jsem ještě nikdy takhle daleko nebyla.
Jarča, (31. 05. 2013 09:31) Reagovat
A kdy letíte? my jsme se pro letošek rozhodli být doma a zatím se to zdá jako velmi špatná volba. Z léta asi nic nebude. Člověk se celý podzim a zimu těší a teď už je skoro červen a ještě jsme se ani pořádně neohřáli. Jestli opravdu léto nebude, vydáme se asi někam v zimě. Azory mě také už delší dobu lákají.
Petr, (22. 08. 2011 08:14) Reagovat
Chtěl bych si udělat dovolenou na azorské ostrovy ale raději sám než z cestovkou. Nemáte někdo tip na levné aerolinky z česka nebo německa, které na azorské ostrová lítají? Ubytování by nemělo být problém jak se dívám...
HANA, (28. 12. 2011 12:02) Reagovat
Ty jo takovou dálku bych se asi na vlastní pěst nevydala. Takhle po Evropě klidně, ale na Azorské ostrovy. Na druhou stranu je fakt, že člověk takhle hodně ušetří.
Jana, (07. 12. 2012 09:29) Reagovat
tak seďte doma na zadku :D je přece jedno jestli je to v Evropě nebo jinde, když někam cestujete sama, tak ten rozdíl je tam minimální. Kdo se bojí něco podniknout, nikdy nic pořádného nezažije
Erika, (08. 07. 2013 03:55) Reagovat
Já si také myslím, že je to jedno, alespoň když se chystá do nějaké civilizované země. Určitě ale není dobré se na vlastní pěst vydávat někam, kde hrozí nějaké riziko. Azor bez cestovky bych se ale nebála.
LENKA, (28. 08. 2011 15:43) Reagovat
Azorské ostrovy jsou poměrně drahé, ale i přesto dlouhou dobu už o nich přemýšlím. stačí si prohlížet fotky a poslouchat reference těch, kteří už tam byli...Je to ráj na zemi. Za rok, max. za dva se tam rozhodně podívám.
ANETA, (24. 10. 2011 08:23) Reagovat
Azorské ostrovy jsou skutečně krásné, ale myslím, že na světě je i mnoho stejně krásných, ne-li krásnějších destinací a ze lepší cenu. Navíc se mi zdá, že Azorské ostrovy zavání nudou. Že jsou skutečně pro ty, kteří se chtějí celé dny poflakovat na pláži.
umtata, (13. 02. 2012 21:51) Reagovat
Procestovala jsem opravdu kus světa. Přesto jsem asi neviděla tak krásnou krajinu jako na ostrově Sao Miguel, kde jsem měla 3 týdny pronajatý domek. Aneta toho o Azorech zřetelně moc neví. Pláží tam totiž moc není, moře je spíš studené a bouřlivé a počasí často plážovým radostem nepřeje. Pro ctitele pěší turistiky je to ovšem "něco". Často člověk, který porovná fotografie, které ho někam vylákaly, cítí zklamání. Na Sao Miguel to tak nikdy není. Stoupnete si na kopeček a můžete snímat pohlednice ze všech světových stran. Zážitkem jsou i obce - malé i větší. Azořané jsou 100% Evropané, spíš uzavření a pracovití (jsou to napůl Portugalci a napůl Holanďané). Azory jsou cílem pro toho, kdo má rád přírodu, živly a pocit, že je na konci světa. Sao Miguel je docela velký ostrov a je nejlepší si pronajmout auto.
Jitka, (15. 04. 2012 15:05) Reagovat
Prosím o radu, zda je lepší si na celou dovolenou pronajmout auto a mezi ostrovy se pohybovat s autem trajektem a nebo vždy na ostrově auto vrátit, přeletět na další ostrov a tam si auto zase vypůjčit. Díky Jitka
kamila, (24. 08. 2012 10:19) Reagovat
Příroda je tam nádherná. Přivezla jsem si odtamtud fotek víc, než z jakéhokoliv jiného místa, kde jsem kdy byla. Pořád mi to nutilo fotit a fotit. Panoramata jsou tam nádherá.
Sandra, (18. 07. 2013 05:39) Reagovat
Váš příspěvek je velmi motivující. Zatím jen obdivuju Azory na fotkách a čtu si o nich, ale ráda bych se tam jednou podívala. Mám ráda přírodu, pěší turistiku a tady bych si zřejmě opravdu přišla na své. Snad se sem brzy vydám...:)
Tom, (01. 10. 2014 06:31) Reagovat
Tamější příroda mě také velmi láká. Krajina je tam nádherná a výlety by jistě byly jedinečným zážitkem. Mám ráda pěší turistiku, i když jsem nikdy za ní nebyl takhle daleko. Chci to však zkusit a právě pro tento účel se mi zdají Azory jako nejlepším tipem na aktivní dovču.
edm0nd, (22. 07. 2015 08:37) Reagovat
Dobrý den, má cenu tamjet v půli října? Děkuji
Zuzana Kubíková, (12. 04. 2016 09:51) Reagovat
dobrý den, potřebuji od Vás radu, jak se na Azory vybavit. Jedu v druhé polovině května jen na 5 dní a jsem rozpačitá ze změn počasí. Ráda ocením jakoukoliv radu ohledně výbavy. Díky
PETRA, (06. 03. 2012 08:09) Reagovat
Ráda bych zkusila taky nějakou exotiku. Rozmýšlím se mezi Azorskými ostrovy a Dominikánskou republikou. Nemáte někdo srovnání? Co byste mi spíše doporučili? Díky za radu.
JINDRA, (01. 06. 2012 09:20) Reagovat
Já mám pocit, že právě na Azorech jsou možnosti i pro aktivní dovolenou.
Luky, (25. 07. 2012 07:45) Reagovat
Záleží na každém, jak dovolenou na Azorech pojme. Můžete se je válet u moře, ale kolem je pěkná příroda a celkově vám tahle dovolená nabídne více příležitostí pro aktivní dovolenou. Já se tam chystám a udit se na Azorech rozhodně nehodlám.
Inka, (20. 10. 2013 07:56) Reagovat
Aneto, byla jste na Azorech nebo alespoň víte kde leží? Určitě jsou další krásná a levnější místa, ale co ta nuda a poflakování na pláži? To bych tipovala na Kapverdy?
Viki, (07. 11. 2013 11:38) Reagovat
Spíš to vyznívá, že Aneta soudí podle toho, co si přečetla nebo podle fotek, než že by tam byla. Já tam sice také nebyla, ale jako nudné místo je rozhodně nebere. Naopak. Právě tím, že se tam toho dá hodně prožít, mě lákají. Tak snad se tam brzy dostanu.:)
MONI, (05. 09. 2011 13:24) Reagovat
Taky by mě lákaly Azorské ostrovy, ale jsou fakt dost drahé. Na druhou stranu si člověk občas musí něco dopřát...Přemýšlím o nich jako o svatební cestě, ale to už bych si měla začít šetřit.
MARKET, (10. 10. 2011 09:03) Reagovat
Já byla na Azorských ostrovech letos. Tím jsem si splnila svůj dávný sen a musím říci, že to opravdu za to stálo. Moc jsme si to s partnererm užilyi. Je tam nádherný klídek a pohodička. Doporučuju.
Dominik, (05. 09. 2012 06:16) Reagovat
Také se nám tam s partnerkou moc líbilo. Už přemýšlíme, kam se vypravíme příští rok. Chceme zase poznat jiná místa, ale bojíme se, že téhle dovolené se nic nevyrovná. Nemáte tip kam se vydat? Něco ve stylu Azorských ostrovů.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Azorské ostrovy
Kontakty